Wanny akrylowe, szeroki wachlarz asortymentu.

Różne wanny akrylowe pasują do osobnych wnętrz. W zależności od miejsca, w którym chcemy umieścić jednostkę kąpielową. Do wyboru mamy na obecne czasy wanny prostokątne, narożne, asymetryczne, wolnostojące, owalne, a nawet okrągłe. Z najróżniejszymi dodatkowymi akcesoriami takimi jak na przykład zagłówki, uchwyty, poręcze, zabudowy akrylowe, zabudowy meblowe, postumenty, hydromasaże lub chromoterapię. Czego tylko ciało zapragnie i na co pozwoli zasobność portfela, ponieważ im więcej unikalnych rozwiązań, funkcjonalności i oryginalnych projektów, tym niestety drożej nas wyniesie taka inwestycja.

Do standardowych łazienek najbardziej pasują wanny akrylowe prostokątne, takie które najczęściej pojawiają się  w naszych domach. Jednak nie można nie wspomnieć o innych materiałach, z których są wykonywane wanny, a więc ze stali i żeliwa. Najbardziej popularne w poprzednich pokoleniach, ze względu na trwałość i długowieczność. Zanim rynek zdominowała era akrylu, a żeliwne wanny znalazły zastosowanie w miejskich ogrodach działkowych jako donice.

Ciekawym rozwiązaniem, które staje się coraz bardziej popularne jest stosowanie wanien z funkcją hydromasażu. Stwarzając sobie w zaciszu domowym gabinet do hydroterapii możemy mieć wpływ nie tylko na dbanie o higienę, ale na relaks i poprawę zdrowia. Kto nie chciałby po ciężkim dniu w pracy odpocząć i zaznać odrobiny odprężenia? Przy obecnej dostępności do specjalistycznych produktów, które kiedyś były zarezerwowane tylko dla sanatoriów i centrów rehebilitacyjnych możemy sami zadbać o komfort nie tylko cielesny, ale i psychiczny.

Podejmując z nami współpracę  w zakresie zaopatrzenia w artykuły wyposażenia łazienek masz zagwarantowane nie tylko najlepszej jakości produkty, od wiodących producentów, możliwość negocjowania cen, ale również profesjonalną obsługę służącą fachową poradą. Nie musisz również martwić się o transport wanny ponieważ dysponujemy własnym pojazdem do przewozu wielkogabarytowych przesyłek. Cenisz profesjonalizm w połączeniu z jakością? Zgłoś się do nas. Możesz nam zaufać, naprawdę znamy się na naszej robocie.

Wanny akrylowe