Natryski panele prysznicowe, wodny relaks w domowym spa.

Natryski panele prysznicowe mogą nie tylko przyczynić się do mniejszego zużycia wody, niż podczas kąpieli w wannie ale również mogą pełnić funkcję domowego spa z opcją hydromasażu i relaksującym wpływem deszczowni. Rynki branży sanitarnej wraz z postępem prześcigają się w tworzeniu nowych rozwiązań, aby poprawić komfort, wygodę i funkcjonalność swoich produktów. By mogły lepiej służyć klientowi. Z drugiej strony, coraz częściej klienci decydują się na stworzenie komfortowej przestrzeni w swojej łazience. By nie tylko służyła jako pomieszczenie załatwiania podstawowych potrzeb higienicznych, ale była miejscem w którym po zwariowanym i dynamicznym dniu można było oddać się rozkoszy relaksu w kąpieli, niczym egipscy faraonowie.

tutaj dowiesz się ile wody zużywa prysznic i ile na to wydajesz pieniędzy.

Świetnie swoją rolę wypełniają kolumny/panele prysznicowe wyposażone najczęściej w system dysz do hydromasażu, deszczownie i słuchawki prysznicowe. Do zamontowania zarówno na ścianie jak i podtynkowo. Dla tych, którzy nie czują potrzeby posiadania kolumny prysznicowej świetnym rozwiązaniem są gotowe zestawy prysznicowe. Z górnym natryskiem i słuchawką. W różnych modnych kształtach, dopasowane wizualnie do baterii łazienkowych, które razem tworzą spójny zestaw sanitarny. Wszystkie nasze natryski panele prysznicowe mają gwarancję jakości. Mamy również dostęp do wszystkich części zamiennych i naprawczych wynikających z eksploatacji armatury, a więc węże, słuchawki, uszczelki i inne akcesoria. Kupując u nas nie musisz martwić się, że nie będzie możliwości dokupienia pewnej części, która najszybciej się zużywa. Prowadzimy sprzedaż akcesoriów przyłączeniowych takich jak rurki, kształtki, rozdzielacze i zawory.

W naszej ofercie mamy natryski panele prysznicowe wielu wiodących producentów. Którzy dają gwarancję jakości wykonywania swoich produktów. Szeroki wybór z pełnego asortymentu dostępnego na rynku. Dostęp do części zamiennych i artykułów naprawczych. W cenach, które zawsze mamy konkurencyjne, a dodatkowym atutem jest u nas możliwość ich negocjowania. Zapraszamy do odwiedzin w naszym salonie łazienek w Krzepicach.

Natryski