Meble łazienkowe sprzyjają utrzymywaniu porządku w twojej łazience.

Meble łazienkowe oprócz oczywistych funkcji magazynowania artykułów sanitarnych (które niekoniecznie powinny być na widoku) mogą przyczynić się również do poprawy estetyki naszej łazienki. Szukając odpowiednich mebli do łazienki powinniśmy kierować się przede wszystkim względami praktycznymi. Na funkcjonalność mebli łazienkowych może mieć wpływ ogólny gabaryt mebla, pojemność przechowywania, łatwość w otwieraniu i zamykaniu, ale także łatwość utrzymania powierzchni mebla w czystości.

Do najważniejszych i zarazem standardowych zestawów umeblowania łazienkowego należą lustra, szafki i blaty pod umywalki oraz słupki do przechowywania artykułów sanitarnych. W ofercie wielu producentów możemy znaleźć pełny asortyment mebli tworzący gotowe kolekcje pod względem kolorystyki i wzornictwa. Firmy prześcigają się w produkowaniu oryginalnych i współmiernie do dizajnu funkcjonalnych mebli łazienkowych. Najróżniejsze wzory, kształty, kolory i materiały, z których są wykonane dają praktycznie nieskończone możliwości aranżacyjne. Wystarczy tylko dopasować do szafki odpowiednią umywalkę, a całość pasującą do koloru płytek łazienkowych, czy po prostu koloru ścian.

Obecnie na rynku mamy ogromny wybór produktów z dziedziny meblarstwa łazienkowego. Nie wystarczy już, aby szafka po prostu była zwykłą szafką, która otwiera się i zamyka. Najnowsze rozwiązania dają nam możliwość wyboru zawiasów, które same będą się domykały. Z funkcją cichego domykania zapomnimy o trzaskaniu drzwiczkami mebli. Szafki wyposażymy w specjalne organizery, które uporządkują drobne przedmioty. Lustra z wbudowanym oświetleniem zapewnią idealne podświetlenie twarzy podczas golenia czy robienia makijażu. Kosze na pranie ukryjemy w zabudowie słupka, a inne przedmioty zakamuflujemy w szafkach wiszących lub stojących. W łazience zapanuje ład i harmonia, dzięki którym spędzanie w niej czasu stanie się przyjemnym doznaniem estetycznym.

U nas znajdziesz pełne zestawy z kolekcji naszych producentów, szafki i słupki wiszące i stojące. Szafki i blaty pod umywalki. Lustra z oświetleniem i zwykłe lustra. Bogaty asortyment mebli łazienkowych od najlepszych producentów. Ponieważ współpracujemy tylko z najlepszymi.

Meble łazienkowe