Kabiny i brodziki od najlepszych producentów.

Na pytanie: jakie kabiny i brodziki powinienem wybrać? Istnieje jedna prawdziwa odpowiedź, którą tobie w tym momencie podpowiadamy. Wybierz odpowiednie dla ciebie. Jeżeli jesteś zwolennikiem klasycznych rozwiązań, proponujemy kwadratową kabinę przeszkloną. Z podwójnymi drzwiczkami na zawiasach i do tego brodzik akrylowy w kolorze białym. Standardowe rozwiązanie dla ludzi ceniących prostotę i komfort użytkowania.

Jeśli wolisz otaczać się nowoczesnym stylem, a dzień bez nowinki jest dniem straconym. Zaproponujemy kabiny typu walk-in mocowane do ściany. Bez brodzika, za to z podpłytkowym odpływem liniowym. Jest to obecnie światowy trend w projektowaniu łazienek, które mają być nie tyle miejscem podstawy zachowania higieny, ale miejscem relaksu i domowego spa. Rozwiązanie idealne dla ludzi, którym na sercu leży solidne wykonanie i dobry, futurystyczny design.

Jeśli na etapie projektowania, nagle narodzi się w tobie pragnienie posiadania wnęki prysznicowej z deszczownicą i dyszami do hydromasażu najlepszy będzie wybór przeszklonych drzwi prysznicowych. Dzięki temu nie ogranicza cię przymus montowania gotowej kabiny, w wymierzonych rozmiarach, ale sam możesz wybrać ile potrzebujesz miejsca, żeby komfortowo zażywać codziennych kąpieli.

A może masz słabość do obłych kształtów i za żadne skarby nie zamontowałbyś w swojej łazience kanciastej kabiny. Receptą na wygładzanie krawędzi w pomieszczeniach jest dobranie półokrągłej kabiny z możliwością dopasowania drzwi z jednym skrzydłem, dwoma lub systemem harmonijkowym. Najważniejsze, żeby było na okrągło. Rozumiemy również takie potrzeby klienta.

Jest wiele rozwiązań dotyczących wyboru idealnej kabiny i odpowiedniego brodzika, lub odpływu liniowego. Trzeba tylko zapoznać się z istniejącymi propozycjami, które są na rynku, lub przyjść do nas i razem z naszą pomocą i poradą stworzyć doskonały system prysznicowy, który będzie cieszył funkcjonalnością i estetyką wykonania. Posiadamy wszystkie możliwości łączenia różnych kształtów kabin i brodzików. Kabiny półokrągłe, prostokątne, asymetryczne, wielokątne. Takie same brodziki, oraz odpływy. Drzwi prysznicowe i co najważniejsze akcesoria wymienne do kabin i brodzików.

Kabiny i brodziki