Instalacje wodociągowe, masz wpływ na jakość wody, którą pijesz.

Źle wykonane instalacje wodociągowe mogą przyczynić się do zwiększenia kosztów zużycia wody. Czy wiesz, że nawet mała nieszczelność instalacji wodnej może mieć wpływ na znaczny wzrost Twojego rachunku za wodę? Warto o tym pomyśleć już na etapie jej projektowania podczas budowy. Możesz mieć rzeczywistą kontrolę nad swoimi wydatkami z poziomu projektowania domu wybierając dominujących producentów na rynku. Którzy oferują solidne wykonanie, a przez to bezkonkurencyjną jakość swoich wyrobów. Kupowanie najtańszych produktów niesie za sobą ryzyko wadliwego wykonania, które z pewnością będzie miało również swoje skutki finansowe w postaci zwiększonej eksploatacji sieci kanalizacyjnych.

Gdy o czystość wody pitnej jest coraz trudniej. A jej stan jest coraz gorszy, automatycznie szukamy winnego zaistniałej sytuacji. Przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjne są odpowiedzialne za jakość wody doprowadzonej do głównego wodomierza, natomiast za dalszą jej jakość odpowiada administracja lub sam właściciel terenu, do którego wykonano przyłącze wodno-kanalizacyjne. Jest to informacja, której niestety nie zawsze jesteśmy świadomi. Jakość wody gotowej do spożycia i zmniejszenie rachunku wynikające z oszczędnej gospodarki zasobami wodnymi jest wprost proporcjonalna do jakości instalacji wodociągowej, którą użytkujemy. Im gorsza instalacja, tym więcej zanieczyszczonej wody płynie z naszych kranów.

Dlatego należy dbać o prawidłową eksploatację infrastruktury. Korzystać tylko z najlepszej jakości materiałów. Dokonywać terminowych przeglądów i bieżących napraw. Tylko dzięki takim działaniom możesz być pewny, że z Twojego kranu popłynie czysta woda. Którą przecież będzie spożywać cała Twoja rodzina, niezależnie od tego, po której stronie instalacji wodociągowej pracujesz. Jako odbiorca, czy jako dostawca.

U nas znajdziesz całą specyfikację wodociągową: rury (stalowe, polietylenowe, z polichlorku winylu, PP-polipropylenowe, CU-miedziane, PEX-wielowarstwowe z aluminiowym wykończeniem), łączenia, zawory, łuki, trójniki, kołnierze, wodomierze, armaturę naprawczą, klucze, koła do zasuw, uszczelki. Wszystko, co potrzebne do prawidłowego funkcjonowania przyłącza. W konkurencyjnych cenach, z możliwością wystawienia faktury VAT, płatnością kartą i wszystkimi udogodnieniami, aby końcowym efektem naszej współpracy była Twoja satysfakcja.

Instalacje wodociągowe (żeliwo, PVC, PE i inne)