Branże instalacyjno budowlane i hydrauliczne w jednym miejscu.

Artykuły instalacyjno budowlane i sanitarne to na przykład: Surp przystawkowy, presostat różnicowy, moduł Peltiera… Nie wiesz o czym mowa? Nic nie szkodzi. My o naszej branży wiemy wszystko. Prowadzimy działalność na terenie miasta i gminy Krzepice, oraz w najbliższych gminach. Jednak nie ograniczamy się jedynie do wąskiego otoczenia. Z powodzeniem realizujemy zamówienia napływające z całej Polski, a niejednokrotnie z zagranicy. Czas pracuje na naszą korzyść, a posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy wiarygodnym pszedsiębiorstwem.

Niedawno przystąpiliśmy również do programu Rzetelna Firma. Który nakłada na nas dodatkowe obowiązki przestrzegania pewnych reguł etycznego i uczciwego prowadzenia biznesu. Mimo, iż nawet bez uczestnictwa w programach nasz biznes prowadzimy uczciwie, to w dzisiejszych czasach kwestia etyki w prowadzeniu działalności nie jest niestety taka oczywista. Dbając przede wszystkim o naszych klientów, ale również o terminowe regulowanie zobowiązań jesteśmy partnerem godnym zaufania. Z nami solidnie i bezpiecznie możesz realizować swoje projekty.

W obrębie instalacji sanitarnych.

Zajmujemy się handlem artykułów szeroko pojętego sektora budowlanego, instalacji sanitarnych, wyposażenia łazienek wraz z jej aranżacją. Oferujemy kotły CO i CWU, wymienniki i bufory. Pompy ciepła, grzałki elektryczne. Ogrzewanie podłogowe i grzejniki klasyczne. Instalacje kanalizacyjne, rury, kształtki, studnie, odpływy, włazy, hydranty itp. Materiały dla instalatorów, armaturę naprawczą, tablice informujące, nawiertki, zawory, wodomierze, rury ciśnieniowe. Ceramikę sanitarną, armaturę, materiały wykończenia wnętrz, osprzęt hydrauliczny, akcesoria łazienkowe. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Oprócz kompleksowej obsługi dziedziny hydraulicznej znajdziesz u nas także narzędzia, farby, kratki wentylacyjne, folie zabezpieczające, taśmy malarskie i monterskie, lakiery, meble łazienkowe, produkty pielęgnacji ogrodu, a także płytki wewnętrzne i zewnętrzne. I wiele innych artykułów branży instalacyjno budowlanej i wyposażenia łazienek. Wszystko to w jednym miejscu z dobrą ceną i najlepszą obsługą.

Instalacje CO, CWU

instalacje centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej

W ofercie między innymi kotły, ogrzewacze, grzejniki, rury, pompy CO i CWU, pompy ciepła i inne.

Instalacje Kanalizacyjne

artykuły instalacyjno budowlane i kanalizacyjne

W ofercie między innymi rury kanalizacyjne, kształtki kanalizacyjne, studnie, włazy i wpusty drogowe.

Instalacje Wodociągowe

instalacje wodociągowe i budowlane

w ofercie między innymi rury, kształtki, zasuwy, nawiertki, zawory, wodomierze i inne.

Materiały Budowlane

materiały budowlane

W ofercie między innymi cement, styropian, wełna mineralna, zaprawy klejowe, fugi, farby i inne.

Narzędzia i BHP

narzędzia i bhp

W ofercie między innymi elektronarzędzia, narzędzia budowlane, artykuły BHP i inne.