U nas projektowanie łazienek masz w gratisie.

Musisz wiedzieć, że projektowanie łazienek jest szczególnie lubianym przez nas działem. Ponieważ nasi projektanci mogą dać upust swojej twórczej fantazji i przy ścisłej współpracy z klientem stworzyć niepowtarzalny i indywidualny projekt. Wystarczy, że dokładnie wymierzysz pomieszczenia wraz z miejscem występowania pionu kanalizacyjnego, okien i skosów (jeśli występują). Jeśli nie wiesz jak dobrze zmierzyć łazienkę, możemy przyjechać do ciebie i dokonać odpowiednich pomiarów. Fajnie gdybyś wiedział jakie kolory mają zagościć w twojej idealnej łazience. Pomoże to w odpowiednim wykonaniu wizualizacji. Płytki możesz zobaczyć i dobrać u nas na miejscu. Ponieważ mamy całą gamę najróżniejszych wystawek, od różnych producentów. Praktycznie we wszystkich dostępnych kolorach i wzorach, do obejrzenia na żywo i podotykania.

Odwiedziliśmy 1000 bibliotek, pytaliśmy najstarszych górali, przeczytaliśmy cały internet i nigdzie nie znaleźliśmy wymogu, że każdy klient musi posiadać umiejętność wizualizowania swoich pomysłów.

Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebie klienta i wspólnie z naszymi projektantami zobrazujemy najlepsze możliwe rozwiązania konceptualne dla Twojej łazienki.
Aby poza doskonałą funkcjonalnością i komfortem użytkowania zachwycała również kreatywnym, indywidualnym dizajnem. Pomożemy w rozstawieniu sprzętu sanitarnego, doborze płytek, rozmieszczeniu mebli i dodatków spośród ogromu wyboru najlepszych producentów specjalizujących się w najnowszych trendach.

Opowiedz nam o swoich pomysłach, a my zaprojektujemy Twoją łazienkę.

Pamiętasz sztandarowy wystrój minionej epoki? Słynna polityka oszczędności przez lata drążyła koryto w przestrzeni życiowej. Umywalka na kurzej łapce? Frania i metalowa wanna bez zabudowy, niczym bobslej mknący po najciemniejszych zaułkach dizajnu? Zaś samo „projektowanie łazienek” to jakaś zachodnia propaganda? Nie! Te czasy minęły bezpowrotnie. Dobry wystrój naszego wnętrza sanitarnego i jego optymalna aranżacja na szczęście stają się dzisiaj standardem. A rosnąca popularność magazynów i programów o wystroju wnętrz robi tylko dobrą robotę w inspirowaniu do zmian dobrych i tych jeszcze lepszych.

Czy chcesz, by twoja łazienka była miejscem, w którym będziesz czuć się wyjątkowo? Chcesz, żeby znajomi robili z wrażenia duże oczy? Pragniesz mieć łazienkę ładną i funkcjonalną? To się idealnie składa! Przyjdź do nas, podaj nam szczegóły jakie sobie wymarzyłeś. I możesz niecierpliwie czekać, aż gotowy projekt Twojej idealnej łazienki zostanie zaprezentowany w formie wizualizacji 3D.

Nasze projekty.

Wkrótce.