Dowiedz się więcej o nas.

AQUA-TRO to my, a to kilka słów o nas. Działamy intensywnie na rynku od stycznia 2013 roku. Naszą branżę znamy od A do Z, gdzie A- to absolutnie szeroka gama artykułów instalacyjno- sanitarnych, budowlanych i kompleksowego wyposażenia łazienek, a Z- to zadowolony klient. Działamy przede wszystkim na terenie gminy Krzepice i sąsiadujących gmin, ale nie zawężamy naszych kompetencji jedynie na rynki lokalne i często podejmujemy klientów z całego kraju, również z zagranicy.

Wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników, którzy chętnie dzielą się wiedzą i służą profesjonalną poradą, w połączeniu ze skrupulatnym i rzetelnym wyborem znanych i cenionych na całym świecie producentów jesteśmy w stanie zaspokoić potrzebę nawet najbardziej wymagającego klienta. Wiedza i doświadczenie to cechy, których nie brakuje naszej kadrze pracowniczej. A uprzejmością i indywidualnym podejściem budujemy sobie coraz większą sieć zaufanych klientów, którzy dobrze potraktowani potrafią odwdzięczyć się najważniejszym dla nas wyróżnieniem, czyli dobrą myślą o nas i o naszej marce. Dzięki temu możemy zapewnić rzetelną i solidną obsługę. Mówi się, że nasi sprzedawcy posiadają szósty zmysł, a jest to zmysł wyczucia potrzeb klienta.

Działamy ze świadomością korzyści po stronie klienta.

Współpracujemy z kontrahentem detalicznym i biznesowym. Za sobą mamy realizację wielu projektów z kraju i zagranicy, przy których zawsze zwracaliśmy uwagę na indywidualne podejście do klienta koncentrując większość działań, aby zlecenie wykonać najlepiej jak to jest możliwe. Dlatego klienci przekazują sobie nawzajem dobre rekomendacje o nas, niejednokrotnie przyprowadzając swoich najbliższych i znajomych, aby sami mogli się przekonać o naszym profesjonalizmie i i miłej obsłudze.

Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja, dlatego gwarantujemy:

  1. Wysoką jakość produktów dostarczanych od zaufanych i rzetelnych producentów.
  2. Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb, poprzez obszerny zakres specjalistycznej wiedzy naszej kadry pracowniczej.
  3. Najwyższy poziom obsługi w miłej atmosferze z udogodnieniami takimi jak: płatność kartą, sprzedaż ratalna, negocjowanie cen i gwarancja jakości.
  4. Darmowy transport zakupionych artykułów w umówionym terminie wraz z montażem. (ustalany indywidualnie)
  5. Indywidualny projekt łazienki stworzony przez naszych projektantów, wraz z wizualizacją 3D gratis.

Dział Instalacyjno Budowlany

Dział Wszystko do Łazienki