Instalacje kanalizacyjne, doprowadź wodę do celu.

Instalacje kanalizacyjne dzielimy na kanalizację sanitarną, deszczową i ogólnospławną. Innym podziałem jest rozróżnienie elementów kanalizacyjnych na kanalizację zewnętrzną (rury PP), kanalizację wewnętrzną (rury PVC), oraz ciśnieniową (rury PE). Oferujemy najlepsze systemy odprowadzania ścieków i deszczówki dostępne na rynku. Rury i elementy montażowe: kolanka, trójniki, łuki i uszczelki. Rynny i odpływy. Zawsze w konkurencyjnych cenach, z dodatkową możliwością negocjowania cen. Wszystkie nasze starania podejmujemy z myślą o lepszej komunikacji z klientem, skutkiem czego jest podwójna satysfakcja. Z naszej strony, z powodu wypełnienia obowiązku zadbania o klienta, a od strony klienta ze względu na osiągnięcie zadowolenia z współpracy i poczucia dobrego traktowania z naszej strony.

Zanim podejmiemy jakąkolwiek współpracę z producentem, nie tylko skrupulatnie sprawdzamy jakość wytwarzanych produktów, badamy opinie instalatorów na temat doboru najlepszych artykułów, ale również pasje i zaangażowanie z jakim producenci podchodzą do swojej pracy. Efektem naszych działań jest pewność i gwarancja najwyższej klasy oferowanych artykułów. A dzięki temu wiemy, że nasi klienci mogą darzyć nas zaufaniem, które za każdym razem przeradza się w satysfakcję.

Przy budowie domu ważny jest dobór materiałów odpowiedniej jakości i trwałości. Aby cieszyć się rzeczami ważnymi, zamiast ciągłego martwienia się o awaryjność instalacji w mieszkaniach, postaw na solidne wykonanie. Rekomendowane przez tysiące zadowolonych klientów. A dostarczane przez nas materiały podłączą do kanalizacji wszystkie twoje sprzęty: natryski, wanny, umywalki, zlewy, muszle, zmywarki, pralki i klimatyzację. W domu zbudowanym z najlepszych materiałów przeżywaj swoje życie bezpiecznie.

Prowadzimy także zaopatrzenie przedsiębiorstw komunalnych i zarządzania dróg, oferując produkty kanalizacji drogowej i burzowej. Studnie kanalizacyjne, rury, włazy i wpusty kanalizacyjne, odpływy liniowe i rynsztoki. W dobrych cenach znajdziecie u nas te elementy instalacji, które poprzez wysoką eksploatację wymagają częstszej wymiany na nowe. Jak również wszystkie komponenty niezbędne do budowania instalacji od podstaw. Kompleksowo realizujemy wyposażenie przedsiębiorstw zajmujących się instalacjami kanalizacyjnymi. Zaopatrujemy wiele lokalnych firm, które znając naszą markę często podejmują z nami współpracę permanentną.

Instalacje kanalizacyjne (sanitarne, deszczowe)