CO CWU, ciepło w najwyższych standardach.

Instalacje CO CWU (centralnego ogrzewania/ciepłej wody użytkowej) są standardowymi sposobami dystrybucji ciepła w obrębie danego pomieszczenia, lub terenu.
W zasobach posiadamy produkty niezbędne na każdym etapie obiegu ciepłej wody. Od momentu przetworzenia paliwa, aż do ogrzewania pomieszczenia za pomocą elementów przekazujących. W ofercie kotły CO CWU, kondensacyjne, tylko najlepszych producentów, na paliwa mieszane i ekologiczne, węgiel, drewno, pellet, biomasy. Rury, kształtki, rozdzielacze doprowadzające ciepło do grzejników. Elementy wymuszające obieg. Pompy i wymienniki. Bufory i pojemniki na ciepłą wodę. Systemy ogrzewania podłogowego. Pełne instalacje CO CWU, wszelkie rodzaje rur i rozgałęźników. Ekologiczne systemy pomp ciepła typu powietrze – woda, grunt – woda, sterowniki i inne. Kolektory słoneczne i fotowoltaika. Klimatyzacje i systemy rekuperacji powietrza. Duży wybór grzejników. Najnowsze rozwiązania oszczędzające energię i pieniądze. Wszystko, czego potrzebujesz, aby sprawnie i bezawaryjnie dostarczyć ciepło sobie i swoim najbliższym.

Z pewnością słyszałeś o odnawialnych źródłach pozyskiwania ciepła. Razem ze wzrostem świadomości oszczędzania nie tylko pieniędzy, ale również naturalnych zasobów planety zostały wymyślone i opracowane systemy wykorzystywania naturalnych surowców do produkcji energii cieplnej. Wszelkiego rodzaju pompy ciepła i kolektory słoneczne są właśnie urządzeniami, które pobierają ciepło ze słońca, powietrza, wody i gruntu. Jednocześnie absorbują minimalne ilości energii elektrycznej, a my możemy cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi i ciepłem, jakbyśmy używali zwykłego pieca na węgiel. Zajmujemy się sprzedażą pomp ciepła. Zaufało nam już wielu klientów, którzy postanowili wykorzystać alternatywę dla ogrzewania węglowego, przyczyniając się przy tym do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza. Dbając o jakość życia przyszłych pokoleń.

tutaj przeczytasz artykuł o pompie ciepła.

Zakres naszych kompetencji nie zawęża się jedynie do klienta detalicznego. Podejmujemy również współpracę z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czas ma wielki wpływ na kwestie biznesowe, a czasami drobne opóźnienie może źle skutkować nie tylko na relacje z klientem, ale w konsekwencji na pozycję danej firmy na rynku. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebie i oferujemy darmowy transport zamówionych towarów, bo oszczędność czasu przekłada się na zysk.

Instalacje CO, CWU (stal, PEX, PP, PE, CU i inne)